Приветствую Вас Гость | RSS
Регистрация | Вход

Темы для Юкоз

Баннер

Вход на сайт

Поиск

Календарь
«  Август 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

 

МОУ

"Школа №3 города Докучаевска"

Школа № 3

     Докучаєвська (Оленівська) початкова школа № 3 Ольгинського району Донецької області була заснована 20 серпня 1947 року в маленькому приміщенні у с. Южному Оленівського рудоуправління біля середньої школи № 1. Було відкрито сім початкових класів на 350.

 

Докучаєвська загальноосвітня школа № 3

     Першим завідуючим був призначений Верещака Омел’ян Михайлович. В 1948-1949 навчальному році школу перевели до будівлі, яка розташована біля міського ринку, де було всього вісім класів. Директором школи був призначений Ліпчанський Микола Пантелійович.

     В 1949-1950 навчальному році було побудоване нове приміщення по вулиці Леніна. Школу перевели до нового приміщення, реорганізувавши її в Докучаєвську семирічну школу № 5. В ній навчалося 697 учнів. Завучем був призначений Гузиря Іван Ігнатович.

     01.09.1954 школу було переведено у нове приміщення, де вона знаходиться і у теперішній час. 19.01.1955 школа була реорганізована у Докучаєвську середню школу № 3. Директором школи був призначений Кобець Віталій Євстахійович. З 1971 по 1984 роки школу очолював Бойко Федір Парфентійович.

     З 1984 по 1996 – Мороко Олександр Карпович. В 1996 році директором школи була призначена Рухмакова Ольга Іванівна, депутат міської ради, голова постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, освіти та спорту. З листопада 2010 року школу очолює Саранов Сергій Миколайович.

     За роки існування школу закінчили більше 2000 випускників, серед них вчені, вчителі, лікарі, воєнні, музиканти тощо. Прославили школу своєю мужністю і честю Герой Росії Мороз Рустам Миколайович, воїн-афганець Валов Віктор Вікторович, на честь якого у лютому 2009 року було відкрито меморіальну дошку.

     В школі працюють 40 педагогів, закоханих в свою справу. Серед них відмінники освіти України Рухмакова Ольга Іванівна і Строкач Галина Федорівна. Вчителі-методисти Строкач Галина Федорівна і Лисенко Олена Василівна. Старші вчителі Фунтова Надія Семенівна, Писанець Наталя Григорівна, Осерецька Наталя Анатоліївна, 8 вчителів вищої, 15 вчителів першої, 6 вчителів другої кваліфікаційної категорії і 11 спеціалістів. Основний профіль роботи школи – гуманітарний, поглиблене вивчення англійської мови. Учні школи беруть активну участь в обласних і Всеукраїнських конкурсах.

     Атлети школи стали переможцями і призерами обласних змагань з важкої атлетики у своїх вагових категоріях. У всіх міських змаганнях з футболу команда школи займає перші місця. 

     Докучаєвська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 3 введена в експлуатацію в 1953 році, прибудови – 1964 та 1994 роках, проектна потужність – 600 учнів. Школа розміщена в трьох приміщеннях. Перший корпус основної будівлі збудовано в 1953 році, прибудови – 1964 та 1994 роках В школі навчається 406 учнів, що складає 51 % від проектної потужності. Школа повністю укомплектована педагогічними кадрами.

     В усіх трьох приміщеннях відбувається навчально – виховний процес, оптимально розміщені класи та кабінети. Шкільна покрівля відремонтована в вересні 2011 року. Система опалювання, каналізаційна система та водопостачання централізовані, стан санітарних вузлів задовільний. Підлога по всій школі у задовільному стані. Повітряно – тепловий режим, освітлення класних кімнат світлом згідно санітарних норм, правил. Регулярно здійснюються профілактичні ремонти будівель. Контроль за станом будівель постійний. Система електрогосподарства у задовільному стані.

      Перший корпус основної будівлі має три поверхи. На першому поверсі - медичний кабінет, бібліотека, тренажерний зал, музичний зал та класні кімнати; на другому поверсі розташовані кабінет директора, кабінет заступника директора школи з навчальної роботи, кабінет заступника директора школи з виховної роботи, учительська, комп’ютерний клас та класні кімнати. На третьому – кабінет практичного психолога школи, класні кімнати. Другий корпус основної будівлі має три поверхи. На першому знаходиться їдальня. На другому та третьому - класні кімнати. Третій корпус має два поверхи, на другому – спортивний зал.

     Шкільне подвір’я та спортивний майданчик в належному стані, підходи та подвір’я заасфальтовані. За шкільною будівлею є спортивний майданчик та обладнаний майданчик для контейнеру зі сміттям. Сміття вивозиться систематично, згідно з укладеним договором. Постійно проводяться заходи по покращенню стану шкільного подвір’я. Насаджуються нові рослини (дерева, кущі, квіти). ведеться постійний догляд за ними.

     В Докучаєвській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 3 існує комп’ютерний клас на 6 робочих місць, також є підключення до мережі Інтернет. Кабінет інформатики відповідає державним правилам і нормам влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах та режим праці учнів на персональних комп’ютерах, затвердженого Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30.12.1998 № 9.

     В вільний від уроків час вчителі мають можливість роботи на комп’ютерах. Вони удосконалюють свою майстерність, розроблюють дидактичні матеріали, розробляють матеріали для дистанційного навчання та оновлюють свої матеріали до атестації.

     В школі є комп’ютерні програмі з математики, історії, біології, хімії, фізики і інформатики які використовуються вчителями на уроках. Комп’ютери використовуються для психологічного тестування та для анкетування учнів щодо особистісних якостей.

     Але не всі комп’ютери відповідають сучасним вимогам, тому що комп’ютерні технології розвиваються дуже швидко. Не вистачає фінансування для ремонту та оновлення комп’ютерної техніки.

     Завдання щодо забезпечення навчально–виховного процесу навчально-методичною літературою є одним з пріоритетних завдань.

     Фонд бібліотеки відповідає змісту навчального процесу і складає 31999 екземплярів, з них підручників 11226 примірників, художньої літератури 18775; методичної літератури - 1998 екземплярів.

бібліотечний фонд комплектується підручниками та художньою літературою централізовано.

     Приміщення бібліотеки складається з двох кімнат: читальний зал (49 м2) та книгосховище (60 м2). Приміщення бібліотеки обладнано необхідними меблями: стелажами, книжковими шафами, столами, стільцями тощо.

     Щодня бібліотеку відвідують в середньому 40 учнів, книговидача за навчальний рік складає 14328. Рівень забезпечення навчально–методичною художньою та довідковою літературою сягає 87%, відповідає інформаційним і виховним функціям, інтересам користувачів. До нього входять довідкові видання, література з методики викладання, документи з педагогіко – психологічних питань, гуманітарного, суспільно – політичного профілю, підручники, навчальні посібники, художня література, періодичні видання.

ГІМН ШКОЛИ №3

Между первым и последним звонком,

Между первой й последнею партой,

Годы детства пролетают легко,

Годы юности встречая с азартом.

Собирая первоклассных друзей,

Необьятный с нами мудрый хранитель,

Провожает своих повзрослевших детей,

Терпеливый и любимый учитель.

ПРИПЕВ:

Третья школа - это шумный наш дом,

Самый добрый и уютный на свете.

В нашем доме и твоем и моем

Круглый год учебный солнышко светит.

Так живет родная школа моя,

Занимаясь делом важным и мирным.

Изучаем все от «А» и до «Я»,

И прекрасный открывается мир нам.

Много знать, считать, читать и писать,

Прививая вкус гранита науки,

Учит школа и дружить и мечтать,

В карусели - в ней нет места для скуки.

И на разных говорить языках,

Побеждать во всем и много трудиться,

Чтоб планету держать, словно глобус в руках,

И сказать: «Ты нами можешь гордиться!»

ПРИПЕВ.

В череде уроков и перемен,

На вопросы у доски отвечая,

Ждем каникул, но вот в чем феномен –

На каникулах по школе скучаем.

Годы детства пролетают легко,

Годы юности встречая с азартом.

Между первым и последним звонком,

Между первой и последнею партой.

ПРИПЕВ.